Beyoğlu audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bağcılar nade servis - Ümraniye audio kapı zili servisi - Ataşehir Apartman kameralı diafon - Maltepe apartman görüntülü diafon servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - Sultanbeyli kameralı kapı zili servis - Güngören kameralı diafon servisi - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kadıköy diafon servisi - Zeytinburnu nade servis - Ümraniye nade servis - Kadıköy kameralı kapı zili servis - Avcılar kameralı diafon servisi - ikitelli Apartman kameralı diafon - Kartal apartman görüntülü diafon servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - apartman görüntülü diafon sistemleri - Kartal kameralı diafon servisi - Güngören audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA