Beyoğlu netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler kameralı diafon tamir - Avcılar apartman görüntülü diafon servisi - Şişli diafonlu kapı zili servis - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Tuzla audio servis - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı diafonlu kapı zili servis - Pendik audio kapı zili servisi - Silivri apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe netelsan servis - Çekmeköy görüntülü kapı zili servisi - Maltepe netelsan diafon servisi - Yenibosna kameralı diafon servisi - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler netelsan servis - Beyoğlu netelsan diafon servisi - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Silivri netelsan diafon servisi - görüntülü zil fiyatı -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

ARA
ARA