Beyoğlu netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beykoz netelsan kapı zili servisi - Sultanbeyli Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri - Sultangazi netelsan servis - Kadıköy kameralı diafon servisi - Beylikdüzü diafon servisi - Sancaktepe netelsan servis - Ümraniye Apartman kameralı diafon - Kartal görüntülü diafon sistemleri - Bahçelievler kameralı kapı zili servis - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - netelsan görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli görüntülü diafon tamiri - Bayrampaşa görüntülü diafon - Beşiktaş nade kapı zili servisi - Ümraniye audio diafon servisi - Esenler görüntülü diafon sistemleri - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - görüntülü kapı zili fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA