Beyoğlu nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Küçükçekmece audio servis - Zeytinburnu kameralı kapı zili servis - ikitelli diafonlu kapı zili servis - Arnavutköy audio zil servisi - Kadıköy audio kapı zili servisi - Sarıyer kameralı diafon servisi - Sultanbeyli nade servis - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Bağcılar görüntülü diafon - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu audio servis - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Fatih netelsan kapı zili servisi - Sarıyer görüntülü diafon tamiri - audio görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Kağıthane görüntülü diafon - Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa audio kapı zili servisi - Maltepe kameralı kapı zili servis - audio kapı zili şifre değiştirme -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA