Beyoğlu nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sancaktepe nade servis - Beyoğlu kameralı kapı zili servis - Bahçelievler kameralı kapı zili servis - Bağcılar audio görüntülü diafon - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon - Beyoğlu netelsan diafon servisi - Topkapı nade kapı zili servisi - Kağıthane görüntülü diafon - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Yenibosna nade kapı zili servisi - Bakırköy netelsan diafon servisi - Güngören netelsan diafon servisi - Beylikdüzü audio zil servisi - Üsküdar nade diafon servisi - apartman zil sistemleri - Büyükçekmece kameralı diafon servisi - kapı kamera sistemleri - audio sa 201 kapıcısız diafon - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Beyoğlu diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA