Beyoğlu audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultangazi netelsan servis - Fatih kameralı diafon tamir - Çatalca Apartman kameralı diafon - Kadıköy netelsan diafon servisi - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon - Güngören netelsan diafon servisi - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy Apartman kameralı diafon - mas görüntülü diafon - Silivri Apartman görüntülü diafon - Topkapı apartman görüntülü diafon servisi - Avcılar görüntülü diafon - Sultangazi audio kapı zili servisi - Silivri netelsan kapı zili servisi - görüntülü diafon fiyatı - Bağcılar kameralı diafon servisi - Sultangazi audio servis - Adalar görüntülü diafon - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon - nade diafon bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA