Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü zil sistemi - Kadıköy audio zil servisi - Ataşehir netelsan servis - ikitelli apartman görüntülü diafon servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer nade diafon servisi - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Arnavutköy diafonlu kapı zili servis - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Kağıthane nade diafon servisi - Beylikdüzü diafon servisi - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Kadıköy audio servis - Bakırköy nade kapı zili servisi - Arnavutköy diafon servisi - Beşiktaş görüntülü diafon tamiri - Esenyurt audio kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

ARA
ARA