Arnavutköy nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Arnavutköy nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Pendik netelsan diafon servisi - Sultangazi netelsan servis - Güngören nade kapı zili servisi - Büyükçekmece diafon servisi - Adalar görüntülü kapı zili servisi - Çatalca audio servis - Arnavutköy görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy diafon servisi - Şile kameralı diafon tamir - Arnavutköy kameralı diafon tamir - Bahçelievler audio kapı zili servisi - görüntülü kapı zilleri - Fatih audio görüntülü diafon - Pendik audio servis - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü kameralı diafon tamir - Sancaktepe kameralı kapı zili servis - audio goruntulu diafon - Şişli apartman görüntülü diafon servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

ARA
ARA