Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Arnavutköy nade kapı zili servisi - Çekmeköy audio zil servisi - Beşiktaş nade kapı zili servisi - Yenibosna diafonlu kapı zili servis - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Ümraniye kameralı diafon tamir - Ümraniye audio kapı zili servisi - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon - Esenyurt kameralı diafon tamir - Yenibosna görüntülü kapı zili servisi - Güngören audio görüntülü diafon - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Pendik audio zil servisi - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenler Apartman kameralı diafon - Eyüp nade kapı zili servisi - Tuzla diafon servisi - Çekmeköy kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

ARA
ARA