Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio konuşma sistemleri - Fatih kameralı diafon servisi - Bakırköy netelsan diafon servisi - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece nade kapı zili servisi - güvenlik kamera fiyatları - netelsan diafon bağlantısı - apartman kapı otomatiği - Ataşehir görüntülü kapı zili servisi - Adalar görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece diafonlu kapı zili servis - Beylikdüzü diafon servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören apartman görüntülü diafon servisi - Sultangazi netelsan diafon servisi - Adalar kameralı kapı zili servis - Tuzla apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

ARA
ARA