Büyükçekmece nade kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Büyükçekmece nade kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri - Üsküdar apartman görüntülü diafon servisi - en ucuz görüntülü diafon fiyatları - Pendik nade diafon servisi - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Fatih netelsan diafon servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Ataşehir görüntülü kapı zili servisi - audio kapı zili modelleri - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Bayrampaşa kameralı diafon tamir - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - Ümraniye nade kapı zili servisi - Bayrampaşa nade diafon servisi - Topkapı audio kapı zili servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon - Silivri apartman görüntülü diafon servisi - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - en ucuz görüntülü kapı zili fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA