Büyükçekmece nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Büyükçekmece nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören audio diafon servisi - Şile görüntülü kapı zili servisi - Güngören Apartman görüntülü diafon - Bahçelievler apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş netelsan servis - Yenibosna görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy görüntülü diafon - Çekmeköy audio zil servisi - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - Beşiktaş kameralı diafon servisi - Topkapı netelsan kapı zili servisi - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Üsküdar kameralı diafon servisi - Bayrampaşa audio servis - Yenibosna kameralı diafon tamir - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy diafonlu kapı zili servis - Esenler audio diafon servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon - diafon sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA