Büyükçekmece audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Büyükçekmece audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Üsküdar görüntülü diafon tamiri - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla görüntülü diafon - Kağıthane Apartman kameralı diafon - Esenler Apartman görüntülü diafon - Çekmeköy audio diafon servisi - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenler görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - audio kapı otomatiği bağlantı şeması - Tuzla kameralı diafon servisi - Tuzla audio zil servisi - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Arnavutköy kameralı kapı zili servis - Ataşehir audio zil servisi - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - Sancaktepe apartman görüntülü diafon servisi - Kağıthane audio kapı zili servisi - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA