Büyükçekmece netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Büyükçekmece netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çatalca görüntülü diafon tamiri - Bahçelievler audio görüntülü diafon - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Tuzla nade diafon servisi - Yenibosna netelsan diafon servisi - Güngören netelsan diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Çatalca görüntülü diafon sistemleri - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Adalar audio görüntülü diafon - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Adalar audio diafon servisi - Ümraniye apartman görüntülü diafon servisi - görüntülü zil sistemi - Bakırköy audio servis - audio goruntulu diafon - görüntüsüz diafon bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

ARA
ARA