Büyükçekmece görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Büyükçekmece görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultangazi kameralı kapı zili servis - Sarıyer görüntülü diafon tamiri - ikitelli görüntülü diafon tamiri - görüntülü kapı zili sistemleri fiyatları - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp apartman görüntülü diafon servisi - Esenler audio diafon servisi - Şişli görüntülü diafon - Küçükçekmece kameralı diafon servisi - Bakırköy audio kapı zili servisi - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli görüntülü diafon - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Beşiktaş görüntülü diafon - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Pendik görüntülü diafon - Kağıthane audio görüntülü diafon - Çekmeköy görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA