Çatalca görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çatalca görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ataşehir audio görüntülü diafon - Kartal görüntülü diafon tamiri - Başakşehir görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi görüntülü diafon tamiri - Şile audio servis - Sultanbeyli netelsan kapı zili servisi - diafon sistemleri bağlantı şeması - Beyoğlu diafonlu kapı zili servis - Gaziosmanpaşa nade kapı zili servisi - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih diafonlu kapı zili servis - Zeytinburnu görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy nade diafon servisi - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Sarıyer netelsan kapı zili servisi - Güngören diafonlu kapı zili servis - Esenyurt netelsan diafon servisi - Şişli görüntülü kapı zili servisi - Esenyurt audio diafon servisi - görüntülü kapı sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA