Çatalca diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çatalca diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bakırköy audio diafon servisi - Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Sancaktepe kameralı kapı zili servis - Pendik kameralı diafon servisi - Üsküdar Apartman kameralı diafon - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - Tuzla kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü görüntülü diafon - Sancaktepe görüntülü diafon - Küçükçekmece nade servis - Kağıthane netelsan servis - Silivri Apartman kameralı diafon - ikitelli audio kapı zili servisi - görüntülü kapı diafonu - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kartal görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Kadıköy diafon servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon - Kartal audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA