Çatalca audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çatalca audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beyoğlu görüntülü diafon - Beyoğlu audio kapı zili servisi - Beylikdüzü audio diafon servisi - Beyoğlu görüntülü diafon tamiri - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio görüntülü diafon fiyatları - Maltepe Apartman görüntülü diafon - Güngören kameralı diafon servisi - Kadıköy görüntülü diafon - Ataşehir audio diafon servisi - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Esenler görüntülü kapı zili servisi - Şişli görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi audio servis - Sarıyer görüntülü diafon - ikitelli audio diafon servisi - Bağcılar diafon servisi - Arnavutköy Apartman kameralı diafon - Şile diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli
1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA