Çatalca audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çatalca audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Büyükçekmece audio görüntülü diafon - Bayrampaşa görüntülü diafon - Bağcılar nade servis - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Sarıyer audio zil servisi - Çekmeköy görüntülü diafon - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - audio diafon fiyat listesi - Arnavutköy Apartman kameralı diafon - görüntülü diafon kurulumu - Adalar audio servis - Esenyurt audio servis - Zeytinburnu kameralı kapı zili servis - Eyüp nade kapı zili servisi - Esenler audio servis - Beykoz diafon servisi - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon - Şişli kameralı diafon tamir - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA