Çatalca audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çatalca audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çatalca audio diafon servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - Arnavutköy kameralı diafon tamir - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - Şişli audio kapı zili servisi - Adalar kameralı diafon tamir - Ümraniye nade servis - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - Başakşehir audio kapı zili servisi - Ümraniye nade diafon servisi - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Beykoz nade servis - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Güngören audio zil servisi - Güngören kameralı diafon tamir - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü nade diafon servisi - Üsküdar Apartman kameralı diafon - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı
KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı

Ürün Özellikleri

Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA