Çatalca nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çatalca nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bakırköy kameralı diafon servisi - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon - Bahçelievler audio görüntülü diafon - Bahçelievler nade diafon servisi - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi - Kağıthane diafonlu kapı zili servis - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - Maltepe görüntülü diafon tamiri - Bakırköy nade kapı zili servisi - Bakırköy görüntülü diafon tamiri - Sarıyer görüntülü diafon - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş kameralı diafon tamir - Güngören diafon servisi - Fatih kameralı kapı zili servis - Çatalca netelsan diafon servisi - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio villa kit bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

ARA
ARA