Çekmeköy diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çekmeköy diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören kameralı kapı zili servis - Çatalca kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü nade kapı zili servisi - Sultanbeyli audio görüntülü diafon - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Üsküdar görüntülü kapı zili servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih görüntülü kapı zili servisi - Ümraniye görüntülü diafon - Kağıthane kameralı kapı zili servis - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - Başakşehir Apartman kameralı diafon - görüntülü kamera sistemleri - Beyoğlu audio zil servisi - apartman diafon sistemleri - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Sancaktepe diafonlu kapı zili servis - Kağıthane görüntülü diafon - Güngören netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA