Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bağcılar audio zil servisi - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon - Şile audio zil servisi - Güngören netelsan servis - ikitelli Apartman görüntülü diafon - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece görüntülü diafon - Şişli netelsan kapı zili servisi - Maltepe apartman görüntülü diafon servisi - Başakşehir netelsan servis - Beyoğlu nade servis - Çatalca Apartman görüntülü diafon - Bağcılar kameralı diafon servisi - Yenibosna audio zil servisi - Fatih netelsan diafon servisi - Adalar netelsan kapı zili servisi - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir görüntülü diafon - Çekmeköy diafonlu kapı zili servis - audıo görüntülü diafon şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

ARA
ARA