Çekmeköy görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çekmeköy görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - ikitelli görüntülü kapı zili servisi - Üsküdar netelsan kapı zili servisi - Güngören audio servis - Sarıyer netelsan kapı zili servisi - güvenlik kamera sistemleri - Arnavutköy audio görüntülü diafon - görüntülü zil fiyatları - Bağcılar kameralı diafon tamir - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Maltepe audio kapı zili servisi - Ataşehir görüntülü diafon tamiri - Sultanbeyli Apartman kameralı diafon - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir netelsan servis - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy audio diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Kağıthane netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

ARA
ARA