Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kameralı diafon sistemleri fiyatları - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Ümraniye apartman görüntülü diafon servisi - Yenibosna nade kapı zili servisi - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon - Kartal Apartman kameralı diafon - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Ataşehir görüntülü diafon - Üsküdar kameralı diafon servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Avcılar kameralı diafon tamir - Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Beşiktaş diafon servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu Apartman kameralı diafon - Güngören netelsan servis - Sancaktepe görüntülü diafon sistemleri - Güngören görüntülü diafon tamiri - Çatalca nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA