Esenler görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Esenler görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Pendik nade kapı zili servisi - Başakşehir nade servis - Eyüp audio kapı zili servisi - audıo görüntülü diafon şeması - Sultangazi Apartman kameralı diafon - ikitelli audio zil servisi - Esenler nade diafon servisi - Bayrampaşa kameralı kapı zili servis - Eyüp diafonlu kapı zili servis - kameralı diafon fiyatları - commax görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Kağıthane kameralı diafon servisi - Bağcılar audio görüntülü diafon - Kadıköy netelsan diafon servisi - audio kapı otomatiği bağlantı şeması - Sultangazi apartman görüntülü diafon servisi - Tuzla audio görüntülü diafon - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beykoz görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar
4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar

Ürün Özellikleri

3 Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

ARA
ARA