Esenler audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Esenler audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli kameralı diafon servisi - Şile görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece audio zil servisi - Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - diafon santrali bağlantı şeması - Beykoz diafon servisi - görüntülü zil sistemleri fiyatları - Bahçelievler kameralı diafon tamir - Maltepe görüntülü diafon tamiri - Sultanbeyli audio zil servisi - Zeytinburnu nade diafon servisi - Başakşehir netelsan kapı zili servisi - Kadıköy kameralı diafon tamir - Başakşehir audio servis - Beykoz diafonlu kapı zili servis - Topkapı kameralı diafon tamir - apartman kapı otomatiği - Topkapı netelsan diafon servisi - Yenibosna kameralı diafon tamir - Çekmeköy netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA