Esenler nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Esenler nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Maltepe audio zil servisi - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi audio görüntülü diafon - Zeytinburnu kameralı diafon tamir - Arnavutköy görüntülü kapı zili servisi - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - Beyoğlu audio kapı zili servisi - Adalar Apartman kameralı diafon - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon - Maltepe diafonlu kapı zili servis - Sultanbeyli netelsan kapı zili servisi - Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe audio görüntülü diafon - Beykoz kameralı diafon tamir - audio görüntülü konuşma sistemleri - Bahçelievler görüntülü kapı zili servisi - Kartal Apartman kameralı diafon - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - Şişli netelsan servis - Bayrampaşa nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA