Esenler apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Esenler apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

apartman görüntülü haberleşme sistemi - kapı kamera sistemleri - audio sa 201 kapıcısız diafon - Yenibosna audio kapı zili servisi - Bahçelievler audio görüntülü diafon - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy audio servis - Bağcılar audio servis - Şişli netelsan kapı zili servisi - Maltepe Apartman görüntülü diafon - Adalar diafonlu kapı zili servis - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Ümraniye netelsan servis - Zeytinburnu kameralı kapı zili servis - Ümraniye diafonlu kapı zili servis - Sarıyer diafonlu kapı zili servis - Maltepe netelsan diafon servisi - Büyükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Beykoz Apartman kameralı diafon - Yenibosna audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli
1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar
4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar

Ürün Özellikleri

3 Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

ARA
ARA