Esenler audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Esenler audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ümraniye Apartman kameralı diafon - Küçükçekmece nade diafon servisi - Şişli netelsan kapı zili servisi - Silivri Apartman kameralı diafon - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Kartal netelsan kapı zili servisi - Arnavutköy kameralı diafon tamir - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Güngören diafonlu kapı zili servis - Çatalca diafonlu kapı zili servis - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - audio görüntülü diafon kullanım kılavuzu - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Sarıyer diafon servisi - görüntülü diafon sistemi fiyatları - Çekmeköy netelsan servis - Gaziosmanpaşa netelsan servis - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

ARA
ARA