Esenler görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Esenler görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Şişli Apartman görüntülü diafon - Şile netelsan kapı zili servisi - Arnavutköy netelsan servis - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenler nade kapı zili servisi - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Beşiktaş audio zil servisi - görüntülü kapı telefonları - Şile diafonlu kapı zili servis - Sultangazi görüntülü diafon tamiri - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer Apartman görüntülü diafon - Beşiktaş nade diafon servisi - Kadıköy diafonlu kapı zili servis - Esenyurt netelsan kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Daireler Arası Görüşmeli
4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Daireler Arası Görüşmeli

Ürün Özellikleri

3 Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA