Adalar netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultangazi audio servis - Yenibosna görüntülü diafon - Pendik nade diafon servisi - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Ataşehir audio kapı zili servisi - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Bağcılar Apartman kameralı diafon - Arnavutköy nade servis - Beykoz audio kapı zili servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer netelsan servis - Sancaktepe apartman görüntülü diafon servisi - Sultanbeyli audio görüntülü diafon - Esenler audio zil servisi - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon - Avcılar audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA