Arnavutköy netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Arnavutköy netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Tuzla kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Çekmeköy görüntülü kapı zili servisi - Pendik nade servis - Esenler apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş kameralı kapı zili servis - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kadıköy nade kapı zili servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler audio diafon servisi - audio zil sistemleri - Şile apartman görüntülü diafon servisi - Şişli görüntülü diafon tamiri - Sancaktepe nade servis - Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi - audio kapı zili şifre değiştirme - audio kapı zili bağlantı şeması - Sultangazi görüntülü diafon tamiri - Şile netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA