Esenyurt netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Esenyurt netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beyoğlu netelsan diafon servisi - Güngören Apartman kameralı diafon - Kartal kameralı diafon servisi - Sultangazi Apartman kameralı diafon - Beyoğlu audio kapı zili servisi - diyafon tesisatı nasıl yapılır - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Sancaktepe nade diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - Topkapı audio diafon servisi - Beyoğlu kameralı kapı zili servis - Beykoz apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe görüntülü diafon - Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri - Beykoz kameralı kapı zili servis - Pendik netelsan diafon servisi - Kadıköy kameralı diafon servisi - Kadıköy audio servis - Sancaktepe audio görüntülü diafon - Ümraniye netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA