Esenyurt netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Esenyurt netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih Apartman görüntülü diafon - ikitelli diafonlu kapı zili servis - Başakşehir audio görüntülü diafon - Sultangazi kameralı diafon servisi - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Yenibosna kameralı diafon tamir - Çatalca nade diafon servisi - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Eyüp nade kapı zili servisi - Bakırköy görüntülü diafon sistemleri - Sancaktepe görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy nade diafon servisi - Sarıyer nade kapı zili servisi - Üsküdar görüntülü diafon - Sultanbeyli kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Tuzla diafon servisi - Gaziosmanpaşa audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA