Esenyurt görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Esenyurt görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane kameralı diafon servisi - Çatalca nade servis - Fatih diafon servisi - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - Zeytinburnu Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu audio zil servisi - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Şile görüntülü diafon sistemleri - Şişli netelsan servis - diafon nasıl bağlanır - Beykoz Apartman kameralı diafon - Beşiktaş audio görüntülü diafon - Güngören görüntülü diafon tamiri - Beyoğlu audio kapı zili servisi - audio zil bağlantı şeması - Bakırköy netelsan diafon servisi - Başakşehir audio görüntülü diafon - Beylikdüzü nade diafon servisi - audio diafon santrali -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA