Esenyurt görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Esenyurt görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ümraniye görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu netelsan diafon servisi - görüntülü kapı otomatiği fiyatları - görüntülü zil sistemi - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Şile Apartman görüntülü diafon - Eyüp diafonlu kapı zili servis - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Üsküdar kameralı diafon servisi - Bayrampaşa Apartman kameralı diafon - Şişli Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece görüntülü diafon - Çatalca netelsan diafon servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Silivri görüntülü diafon - Beykoz audio kapı zili servisi - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon - Arnavutköy görüntülü diafon tamiri - Adalar audio görüntülü diafon - Beyoğlu netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA