Eyüp diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Eyüp diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

goruntulu diafon fiyatlari - Ümraniye diafonlu kapı zili servis - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Başakşehir görüntülü kapı zili servisi - Esenyurt Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kadıköy audio görüntülü diafon - apartman konuşma sistemleri - Kartal apartman görüntülü diafon servisi - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa audio diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - güvenlik kamerası fiyatları - Avcılar Apartman kameralı diafon - Kağıthane kameralı diafon servisi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Bahçelievler kameralı diafon tamir - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye audio zil servisi - Eyüp audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu
GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA