Eyüp görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Eyüp görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenyurt audio zil servisi - Çatalca audio servis - Beşiktaş diafon servisi - Maltepe audio zil servisi - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Avcılar diafonlu kapı zili servis - Güngören netelsan kapı zili servisi - Sancaktepe görüntülü diafon sistemleri - Beykoz Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar görüntülü diafon - Bakırköy görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi audio zil servisi - Maltepe nade servis - Kartal audio servis - Kağıthane audio zil servisi - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - diafon sistemleri bağlantı şeması - görüntülü diafon kurulumu - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar
4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar

Ürün Özellikleri

3 Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA