Eyüp görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Eyüp görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kameralı diafon servisi - Çatalca netelsan servis - Beyoğlu nade kapı zili servisi - Sarıyer diafon servisi - Ataşehir netelsan kapı zili servisi - Bahçelievler audio kapı zili servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Adalar audio diafon servisi - Kartal Apartman kameralı diafon - Küçükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Kadıköy netelsan diafon servisi - Beykoz audio görüntülü diafon - ikitelli apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Tuzla nade kapı zili servisi - Bakırköy Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA