Eyüp nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Eyüp nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna Apartman görüntülü diafon - Bağcılar audio kapı zili servisi - Sancaktepe kameralı diafon tamir - Silivri kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece görüntülü diafon - Şişli diafon servisi - diafon sistemleri fiyatları - Sarıyer nade kapı zili servisi - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Adalar görüntülü kapı zili servisi - Silivri görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece kameralı diafon servisi - Şişli nade servis - Arnavutköy nade kapı zili servisi - Çatalca audio servis - Zeytinburnu kameralı diafon tamir - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - Bakırköy görüntülü diafon sistemleri - Bahçelievler audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar
4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Hands Free – Daireler Ar

Ürün Özellikleri

3 Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA