Eyüp kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Eyüp kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy kameralı diafon servisi - Bahçelievler nade servis - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Eyüp kameralı diafon tamir - Beykoz netelsan diafon servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Bağcılar audio diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon tamiri - Başakşehir görüntülü diafon sistemleri - Esenler kameralı diafon tamir - Çekmeköy diafonlu kapı zili servis - Kağıthane Apartman görüntülü diafon - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Eyüp audio servis - Bağcılar audio kapı zili servisi - Eyüp nade kapı zili servisi - Başakşehir audio kapı zili servisi - Üsküdar nade diafon servisi - Arnavutköy nade diafon servisi - Tuzla netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA