Eyüp kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Eyüp kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane kameralı diafon servisi - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Kağıthane kameralı kapı zili servis - Maltepe audio diafon servisi - Kağıthane görüntülü diafon - Eyüp audio zil servisi - Fatih kameralı kapı zili servis - Kağıthane netelsan diafon servisi - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - Arnavutköy nade kapı zili servisi - Esenler görüntülü diafon - kapı kamera sistemleri - Silivri kameralı kapı zili servis - Sultanbeyli diafonlu kapı zili servis - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Topkapı apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Topkapı diafonlu kapı zili servis - görüntülü diafon kurulumu -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

ARA
ARA