Eyüp apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Eyüp apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri netelsan kapı zili servisi - Topkapı kameralı diafon tamir - Ataşehir nade diafon servisi - Bağcılar netelsan diafon servisi - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon - Üsküdar görüntülü diafon - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane audio görüntülü diafon - Şile kameralı diafon servisi - Sultangazi kameralı diafon tamir - Üsküdar Apartman kameralı diafon - Kağıthane kameralı diafon tamir - Bakırköy netelsan diafon servisi - Kartal audio kapı zili servisi - Sarıyer diafon servisi - Güngören netelsan diafon servisi - Sarıyer görüntülü diafon sistemleri - Fatih audio servis - Tuzla netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)
4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)

Ürün Özellikleri

Dokunmatik Butonlu Kullanım

SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)
SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapı Ot..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA