Eyüp kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Eyüp kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ataşehir audio görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Esenyurt audio kapı zili servisi - Bahçelievler apartman görüntülü diafon servisi - Avcılar nade kapı zili servisi - Başakşehir kameralı diafon servisi - Başakşehir kameralı diafon tamir - Eyüp diafonlu kapı zili servis - Güngören nade diafon servisi - apartman konuşma sistemleri - Çekmeköy audio görüntülü diafon - Sultanbeyli apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa nade kapı zili servisi - audio diafon bağlantı şeması - Esenler apartman görüntülü diafon servisi - Başakşehir audio zil servisi - Bağcılar Apartman kameralı diafon - Yenibosna diafon servisi - Silivri görüntülü diafon tamiri - Avcılar kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)
4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)

Ürün Özellikleri

Dokunmatik Butonlu Kullanım

ARA
ARA