Eyüp nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Eyüp nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

multitek diafon - Şişli görüntülü diafon tamiri - goruntulu diafon fiyatlari - Küçükçekmece audio zil servisi - Sultangazi apartman görüntülü diafon servisi - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Esenler kameralı kapı zili servis - Avcılar diafon servisi - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece nade servis - Tuzla netelsan kapı zili servisi - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - Şile görüntülü diafon tamiri - görüntülü kapı zili fiyatları - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Çekmeköy nade kapı zili servisi - Maltepe diafonlu kapı zili servis - Sarıyer görüntülü diafon sistemleri - Avcılar audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)
7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)

Ürün Özellikleri

7” TFT Kapasitif Dokunmat..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA