Eyüp audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Eyüp audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane audio zil servisi - audio zil panelleri fiyat - Çatalca Apartman görüntülü diafon - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla nade servis - Silivri netelsan diafon servisi - Fatih kameralı diafon tamir - Ataşehir audio görüntülü diafon - Esenyurt görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon tamir - Bağcılar netelsan servis - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Eyüp Apartman kameralı diafon - Yenibosna diafon servisi - Beykoz görüntülü kapı zili servisi - Ümraniye nade kapı zili servisi - Şişli görüntülü diafon sistemleri - Çatalca görüntülü diafon sistemleri - Bahçelievler görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu
GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA