Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beykoz audio görüntülü diafon - Esenler görüntülü diafon - Eyüp kameralı diafon servisi - Üsküdar nade diafon servisi - Ataşehir Apartman kameralı diafon - görüntülü megafon fiyatları - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio görüntülü diafon fiyatı - görüntülü diafon fiyatı - Yenibosna görüntülü diafon - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon - Bahçelievler kameralı diafon tamir - Fatih kameralı diafon servisi - Ataşehir kameralı diafon servisi - Başakşehir audio görüntülü diafon - Tuzla netelsan kapı zili servisi - Sultangazi nade diafon servisi - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi - Beykoz netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA