Fatih görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ümraniye nade kapı zili servisi - Bakırköy netelsan servis - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler netelsan kapı zili servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa nade servis - Çatalca kameralı diafon servisi - Şile netelsan diafon servisi - Beyoğlu netelsan kapı zili servisi - Sultanbeyli netelsan servis - Kağıthane netelsan servis - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - Topkapı netelsan diafon servisi - Ümraniye netelsan servis - Sancaktepe Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - audio görüntülü diafon fiyatları - Esenyurt görüntülü diafon sistemleri - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA