Fatih diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

diafonlu kapı zili - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna netelsan diafon servisi - Sarıyer audio diafon servisi - Eyüp audio diafon servisi - Fatih nade diafon servisi - Sultangazi kameralı diafon tamir - Küçükçekmece diafonlu kapı zili servis - Ataşehir Apartman kameralı diafon - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi kameralı diafon servisi - Büyükçekmece nade servis - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi audio zil servisi - Şile Apartman kameralı diafon - Güngören görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - Kağıthane nade kapı zili servisi - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Daireler Arası Görüşmeli
4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Daireler Arası Görüşmeli

Ürün Özellikleri

3 Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)
KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA