Fatih audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Tuzla audio kapı zili servisi - Avcılar kameralı diafon tamir - audio villa kit bağlantı şeması - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy kameralı diafon servisi - Sarıyer görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna kameralı diafon servisi - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Maltepe kameralı diafon tamir - Şile görüntülü diafon sistemleri - Eyüp görüntülü diafon - Ümraniye netelsan diafon servisi - Beyoğlu audio görüntülü diafon - Zeytinburnu diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Ataşehir netelsan diafon servisi - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Beyoğlu diafonlu kapı zili servis - Beşiktaş apartman görüntülü diafon servisi - Başakşehir kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA