Fatih görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Bayrampaşa netelsan servis - Zeytinburnu kameralı kapı zili servis - ikitelli Apartman kameralı diafon - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Beykoz kameralı kapı zili servis - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon - Ataşehir Apartman kameralı diafon - Beyoğlu audio diafon servisi - Arnavutköy görüntülü diafon - diafon sistemleri bağlantı şeması - Zeytinburnu kameralı diafon tamir - audio sa 201 kapıcısız diafon - en ucuz görüntülü kapı zili fiyatları - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA