Fatih nade kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih nade kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çatalca görüntülü kapı zili servisi - Ümraniye audio görüntülü diafon - Bakırköy görüntülü diafon sistemleri - görüntülü kapı zili fiyatları - Eyüp Apartman kameralı diafon - Beşiktaş görüntülü diafon - Pendik netelsan diafon servisi - Beyoğlu nade servis - Bağcılar netelsan diafon servisi - Büyükçekmece nade servis - Eyüp apartman görüntülü diafon servisi - en ucuz görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa kameralı kapı zili servis - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu nade diafon servisi - Şişli audio kapı zili servisi - Çatalca Apartman kameralı diafon - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar nade kapı zili servisi - Bahçelievler apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA